top of page

Lektoriai

Mokymus ir seminarus veda savo srities profesionalai, kurie dalijasi sukaupta patirtimi ir praktiniais patarimais. Kiekvienas lektorius padeda giliau suprasti temas ir atrasti naujus požiūrius.

image.png

Biomedicinos mokslų daktarė, kineziterapijos magistrė, LSMU lektorė. Baigusi Lietuvos-Danijos mokymo kursus (1130 val.), tarptautinius Bobath kursus (145 val.) ir PNF metodikos kursus (75 val.). Disertacijos tema: „Dubens dugno, diafragmos ir liemens raumenų funkcinių ryšių įvertinimas po radikalios prostatektomijos“.

 

Studijuoja taikomąją kineziologiją ir psichokineziologiją, dėsto Lietuvos funkcinės medicinos mokykloje. Rengia mokslinius straipsnius, dirba „Fiziomedika LT“ klinikoje.

 

Specializacijos sritys: šlapimo nelaikymas, ūmūs nugaros skausmai, raumenų disbalansas, dinaminė neuroraumeninė stabilizacija.

image.png

Vaistininkas, farmakognostas ir liaudies medicinos žinovas, Lietuvos šviesuolio vardą pelnęs žolininkas Virgilijus Skirkevičius sako: „Liga – tai ženklas, kad būtina keistis.” Gilindamasis į Tibeto ir kinų mediciną, V. Skirkevičius nuolat ieško sąsajų su Lietuvoje augančiais augalais. Jis pabrėžia, kad ligų priežastys dažnai būna dvasinės – sutrikusi harmonija su aplinka sukelia pavydo, pykčio, baimės jausmus ir gali tapti tam tikrų ligų priežastimi.

Šiltojo sezono metu organizuojame susitikimus ir keliones į žolelių ūkius su V. Skirkevičiumi.

 

Šiuo metu visi seminarai vyksta nuotoliniu būdu per „Zoom“ platformą.

image.png

Vilma Matulevičiūtė – lektorė, fitoterapeutė ir natūropatė, daugiau kaip 16 metų dirbanti žolelių medicinoje. Baigusi Maisto chemiją ir Herbal Medicine studijas, apsigynusi Natūropato ir Fitoterapeuto diplomus bei Vakarų medicinos fitoterapijos magistro laipsnį Vestminsterio universitete. Buvusi Airijos žolininkų registro prezidentė, dabar viceprezidentė, NIMH narė. 12 metų dėstė Natūropatinės medicinos kursą ir vadovavo fitoterapijos klinikai.

 

Šiuo metu – Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto tarptautinė konsultantė, dalyvauja rengiant fitoterapijos bakalauro studijas.

ramuno-vaistazoles.jpg

Lekt. Ramūnas Daugelavičius – vaistažolių augintojas ir mišinių gamintojas iš Anykščių krašto, kurio vaistažolės sertifikuotos kaip tautinio paveldo produktas. Atgaivinęs senovinį lietuviškos kavos gaminimo būdą, jis skrudina kiaulpienių ir varnalėšų šaknis, išgaudamas kvapnią kavą.

 

Ramūną domina ne tik vaistažolių poveikis fiziologijai, bet ir jų įtaka sąmonei, ypač iškilmingo arbatos gėrimo dvasinis poveikis. Tai, kas pradėjo kaip hobis, tapo jo darbu ir aistra.

ML_edited.jpg

Marius Lasinskas – vaistininkas, žolininkas, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos doktorantas, „Žolinčių akademijos“ viceprezidentas, lektorius ir dviejų dukryčių tėtis. Jis taip pat yra knygos „Vaikai vaistažolių pasaulyje“ autorius.

Baigęs farmaciją, Marius greitai suprato, kad šis kelias neatitinka jo tikslų. „Dirbdamas vaistinėje pastebėjau, kad tabletės tik laikinai palengvina būklę, tačiau nepadeda iki galo pasveikti. Suvokiau, kad žmonės dažnai nesprendžia problemos esmės, o tik slopina simptomus. Tada nusprendžiau ieškoti tikrųjų ligų priežasčių gamtoje“, – sako Marius. Šis pasirinkimas atvedė jį į žolininkystę ir paskatino gilintis į gamtos gydomąją galią.

portretine-nuotrauka-6079af3a54ed0.jpg

Prof. Dalia Sekmokienė – kinų medicinos lektorė, LSMU ir KU Holistinės medicinos katedros profesorė, Lietuvos „Gyvensenos medicinos asociacijos“ narė. Mokslinių interesų sritys – kinų medicina ir ajurveda, šiomis temomis skaito paskaitas, rašo mokslinius ir populiariuosius straipsnius. Per pastaruosius 20 metų publikavo daugiau nei 100 straipsnių Rytų medicinos tema.

Nuo 2007 m. dėsto LSMU pasirenkamąjį ciklą „Tradicinės rytų medicinos pagrindai“. Baigė Kinų medicinos mokyklą „Escuelo Neijing“ Ispanijoje, žinias nuolat gilina tarptautinėse konferencijose. Kinų medicinos praktikė su daugiau nei 20 metų patirtimi, taip pat veda seminarų ciklą „Tradicinė kinų medicina, filosofija ir mityba“

Jurate-Noack-.png

Papildomos ir alternatyvios sveikatos priežiūros magistrė, PASP licencijuota ajurvedos sveikatos specialistė, KU Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedros dėstytoja. Šiuo metu studijuoja ajurvedos mediciną Rosenberg Ajurvedos akademijoje (Vokietija) ir fitoterapiją Klaipėdos universitete.

Turinti platų išsilavinimą teisės, sveikatos priežiūros ir holistinės medicinos srityse, įskaitant teisės magistrą (Humboldt universitetas, Berlynas) bei papildomos ir alternatyvios sveikatos priežiūros magistrą (KU). Lankė įvairius mokymus apie ajurvedą, kinų mediciną, aromaterapiją ir masažo technikas, tarp jų – Tradicinės kinų medicinos kursus, aromaterapijos programą SGD (Vokietija), japonišką terapinį veido masažą, „Face Yoga“ mokytojo kursus bei ajurvedos sveikatos specialisto studijas.

bottom of page