Vaistinių augalų terapija. Lekt. – farmakognostas, natūropatas, podiplominių fitoterapijos studijų LSMU lektorius Virgilijus Skirkevičius

skirkevicius
skirkevicius

Vaistinių augalų terapija 

Farmakognostas, žolininkas, vaistininkas Virgilijus Skirkevičius veda seminarų ciklą
„Vaistinių augalų terapija“
Šiuo metu seminarai VYKSTA TIK nuotoliniu būdu online per zoom platformą.
Papildoma informacija: el.p.: dalruka@gmail.com arba tel.nr. 8 620 98686 (Dalia Ruk)

Norint matyti jau vykusius seminarus, galima užsisakyti pervedant seminaro mokestį ir pervedimo paskirtyje įrašant seminaro datą ir savo el.paštą (pvz.: jūsų_elpastas@gmail.com) ir datą (pvz.: 0425) 

Duomenys pervedimui už seminarą:
Dalia Rukienė (Amedicina.lt)
LT377300010152725890
Bankas: AB Swedbank
Pervedimo paskirtis: nurodykite savo el.paštą ir seminaro datą Pvz.: (jūsų_elpastas@gmail.com ir data 0328)
Suma: 20 eur

2021 m.
Gegužės 23 d.
8 tema:
Onkologinių ligų profilaktika ir gydymas vaistingųjų augalų deriniais. Amalo terapijos ir kitų nuodingus alkaloidus kaupiančių augalų vartojimo ypatumai.
REGISTRACIJA:

Birželio 20 d.
9 tema:
Moters ir vyro reprodkcinės sistemos ligų gydymui naudojami augalų deriniai. Froidizmas medicinoje. Menopauzė liga ar būtinybė.
REGISTRACIJA:

Seminarų įrašai, kuriuos galima  peržiūrėti savarankiškai (įrašo kaina 20 eur):
04 25 d. 7 tema:
Augalų deriniai ir jų vartojimo būdai odos ligų gydyme. Psoriazė – ežero deivės pabučiavimo sukelta karminė liga (pagal Tibeto mediciną).

03 28d. 6 tema: Augalų deriniai inkstų ir šlapimo pūslės ligoms gydyti. Osteoparozės neišvengiamumas. Sąnarių ligos ir jų profilaktika fitoterapinėmis priemonėmis. Dangaus medicina (bičių produktai). Mirties ir senatvės baimė.

02 28d. 5 tema: Augalų deriniai plaučių ir visos kvėpavimo sistemos ligų gydymui. Saponinai augaluose ir jų reikšmė kvėpavimo ligų profilaktikoje. Šalpusnio ignoravimas vaikų kosulio gydyme.

01 31 d. 4 tema: Vitaminai ir mineralai vaistažolėse. Kaip ruošiant mišinius neprarasti vitaminų. Smėlio ir molio valgymas.

2020 m.
10 11 d. 1 tema:
Augalų deriniai skirti kepenų ir tulžies pūslės ligoms gydyti. Rudens ir pavasario sezonų receptūrų skirtumai. Kartumynai vaistinguose augaluose. Geltonai žydinčių augalų signatūros ir tulžies apytaka žmogaus organizme.

11 22 d. 2 tema: Augalų deriniai žmogaus skrandžio, kasos ir blužnies ligoms gydyti. Angliavandenių metamorfozės augaluose. Saldus skonis – žmogaus sąmonę lemiantis skonis. Diabetas.

12 20 d. 3 tema: Augalų deriniai širdies ir kraujotakos sistemos gydymui ir profilaktikai. Augaluose kaupiami glikozidai. Žydėjimo fenomenas gamtoje. Penki pagrindiniai augalų paruošimo būdai ir augalų pasisavinimas žmogaus organizme. Raudona kraujo spalva ir saldus kraujo skonis. Ritmiškumas gamtoje ir kraujotakoje.

Papildoma informacija:
dalruka@gmail.com arba tel.nr. 8 620 98686

Seminarai vyksta adresu: Gedimino pr. 26 B, Kaunas, „Šviesos namai“
Laikas: nuo 10.00 – 12.00 val. Vieno seminaro kaina 20€
DĖMESIO: seminarai šiuo metu VYKSTA TIK nuotoliniu būdu online per zoom platformą.

Išklausius 24 ak.val. (9 seminarai), išduodamas „Vaistinių augalų terapijos“ kurso baigimo pažymėjimas.

Atkreipiame dėmesį, kad pažymėjimas nesuteikia teisės verstis gydymo ar fitoterapijos praktika.