Tradicinė kinų medicina. Lektorė – LSMU VA prof. Dalia Sekmokienė

sekmokiene
sekmokiene

2021 m. rugsėjo 11 d. pradedamas NAUJAS Tradicinės kinų medicinos kursas
„TRADICINĖ KINŲ MEDICINA, FILOSOFIJA IR OPTIMALI MITYBA“
Registracijos anketa
arba
el.p.: dalruka@gmail.com  tel. nr.: 8 620 98686 (Dalia R.)

Vienos dienos seminaro kaina 35 eur (į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, konsultacijos seminaro metu, arbatų degustacijos atitinkančios seminaro temą).
Visiems užsiregistravusiems (ir registraciją patvirtinus pavedimu) suteikiama galimybė matyti  seminaro įrašus jums patogiu laiku.
 Vieta: esant galimybei seminarai vyksta adresu P. Kalpoko g. 1 – 26, Kaunas, Rytų kultūros studija „Wudang Tao“ ir per zoom programą arba tik online (paskelbus karantiną).
 Seminaro laikas: 10.00 – 13.00 val.

Duomenys pervedimui už seminarus:
Dalia Rukienė
LT377300010152725890
Bankas: AB Swedbank
Pervedimo paskirtis: nurodykite SAVO el.paštą ir seminaro datą Pvz.: (jūsų_elpastas@gmail.com ir data 1009)
Suma: 35 eur (arba 320 eur)

Informacija internete:  www.kinu-medicina.lt

Mokant už visa seminarų kursą, taikoma 30 eur nuolaida, t.y. mokama suma 320 eur
Iškilus klausimams, susisiekite el.paštu: dalruka@gmail.com arba 862098686 (Dalia Ruk)
UŽBAIGUS VISĄ MOKYMO KURSĄ, IŠDUODAMAS STUDIJŲ BAIGIMO PAŽYMĖJIMAS
SVARBU(!):
 pažymėjimas nesuteikia teisės verstis gydymo praktika.
Pažymėjimas gali būti naudingas siekiant akademinių kreditų užskaitymo šalies ir užsienio aukštojo mokslo institucijose, pateikiant savo mokymosi pasiekimų aplanką.

1 kinų medicinos seminaras
2021 m. rugsėjo 11 d.
Tema: Či, stichijos, IN bei JAN sąvokos, energinių kanalų visuma. Žmogaus harmonijos atstatymo, subalansavimo galimybės panaudojant rezonatorius. Či terapija skirta nuovargiui, apatijai pašalinti, imuniteto stiprinimui.
Žmogaus organų ir vidurių paskirtis. Vandens stichija, jos esmė ir paskirtis. ŠIUI taškai ir jų paskirtis. Inkstų energetinis kanalas, žmogaus imuniteto stiprinimas, inkstų ligų gydymas.

2 kinų medicinos seminaras
2021 spalio 09 d.
Tema: Šlapimo pūslės energetinis kanalas bei jo rezonatorių panaudojimas ligų gydymui (šlapimo pūslės kanalo nugaroje masažas padeda atstatyti daugelį organizmo funkcijų). Žolės, subalansuojančios vandens stichiją.
Šlapimo pūslės kanalo studijų tęsinys. ŠIUI terapija, skirta kaulų, sąnarių, stuburo ligoms gydyti, senatvei atitolinti. Medžio stichija, jos esmė ir paskirtis. Tulžies pūslės bei kepenų energetiniai kanalai bei jų rezonatorių panaudojimas įvairių ligų gydymui. Žolės, subalansuojančios šią stichiją.
Praktinė dalis: ŠIUI terapija

kinų medicinos seminaras
2021 lapkričio 13 d.
Tema: Medžio stichijos studijų tęsinys. ŠEN terapija (miego sutrikimų, nerimo gydymas, intelekto, protinių sugebėjimų ugdymas). Praktinė ŠEN terapijos dalis.
Ugnies stichija, jos esmė ir paskirtis. Širdies bei plonojo žarnyno energetiniai kanalai bei jų rezonatorių panaudojimas ligų gydymui. Gyvenimo džiaugsmo ir tiesos suvokimo problema. Žolės subalansuojančios šią stichiją.

4 kinų medicinos seminaras
2021 gruodžio 11 d.
Tema: Kitos ugnies stichijos savybės. TIAN terapija – asmenybės savirealizacija, gyvenimo prasmės suvokimas. Pagalba sau ir žmonėms, nusivylusiems gyvenimu. TIAN terapijos praktinė dalis.
Žemės stichija, jos esmė ir paskirtis. Kasos-blužnies bei skrandžio energetiniai kanalai bei jų rezonatorių panaudojimas ligų gydymui. Žolės subalansuojančios šią stichiją.

5 kinų medicinos seminaras
2022 sausio 08 d.
Tema: Virškinimo sutrikimų gydymas įvairių metodų pagalba. Mityba pagal “Rytus” ir “Vakarus”. Kas vyksta mitybos metu mūsų ląstelėse, kaip prasideda liga. Kam reikalingi antioksidantai – bioflavonoidai. Kodėl Rytų šalyse plačiai naudojami prieskoniai. Ką apie tai sako mokslas, o ką – Rytų medicina.

6 kinų medicinos seminaras
2022 vasario 05 d.
Tama: Metalo stichija, jos esmė ir paskirtis. Plaučių bei storosios žarnos energetiniai kanalai bei jų rezonatorių panaudojimas ligų gydymui. Žolės subalansuojančios šią stichiją.
Praktinė dalis: atitinkamų plaučių ir storosios žarnos taškų prideginimas moksa, refleksoterapija.

7 kinų medicinos seminaras
2022 kovo 05 d.
Tema: Kaip sukuriamas žmogus. Trijų kūno dalių energetinis kanalas, jo rezonatorių panaudojimas ligų gydymui. Funkcinės, struktūrinės bei dvasinės saulės ir jų praktinis pritaikymas degeneracinių (bei kitų) ligų gydymui.
Perikardo kanalas bei jo rezonatorių panaudojimas ligų gydymui.
Praktika: kvėpavimo pratimai pagal kinų mediciną.

8 kinų medicinos seminaras
2022 balandžio 09 d.
Tema: Bioritmologijos pradmenys. Organizmo subalansavimas, emocinio streso mažinimas dienos bėgyje. Praktinė dalis: DAO rezonatoriai bei praktinis jų panaudojimas.
Kas yra žmogus, kas yra sąmonė bei pasąmonė, kaip mes kontaktuojame su visata (Pagal Fu-či oktogramą). Neįprastieji kanalai bei jų praktinis panaudojimas (įvadas).

9 kinų medicinos seminaras
2022 m. gegužės 07 d.
Tema: Žmogus kaip kosminė idėja. Kaip stebėti ir įvertinti žmogų, nustatyti emocinę ar karminę ligos priežastį. Taj-mo stebuklingas indas, jo reikšmė žmogaus harmonijai ir sveikatai. Kai kurios ligos bei jų gydymo metodai.
Jan-oe ir Jan-keo neįprastieji kanalai, jų rezonatorių panaudojimas įvairių ligų gydymui (In bei Jan energijų pusiausvyros organizme atstatymas). Įvairūs alergijų gydymo metodai kinų medicinos pagalba.
Tema: Tu-maj ir Ren-maj neįprastieji kanalai. Žmogaus jutimų išplėtimas, aiškiaregystės ugdymas šių kanalų dėka. Stuburo, įvairių paveldėtų ligų gydymas.
Praktinė dalis: Tu-maj ir Ren-maj kanalų masažas, Šių kanalų taškų veikimas.

10 kinų medicinos seminaras
2022 m. birželio 11 d.
Tema: In-oe, In-keo bei Čiong-maj neįprastieji kanalai, teisingas žmogaus seksualinės energijos panaudojimas.
Žmogaus sutrikimų diagnostika pagal pulsą, liežuvį bei veido spalvą. Galimybė įvertinti žmogų kaip visumą, nustatyti jo disharmoniją pagal stichiją, įvertinti žmogaus paskirtį, jo būseną.
Individualaus gydymo plano sudarymas. Paprastos schemos įvairių ligų gydymui.

Kinų medicinos antras kursas:
Kinų medicinos antras kursas online zoom platformoje (galimybė matyti vebinaro įrašą jums patogiu laiku)
1. Kaip suvaldyti stresą, nerimą, lengvesnes depresijos formas. Kaip stiprinti širdį.
2. Autoimuninių ligų gydymas. Dvasinė erdvė, kaip ją pajausti. Specialus ritualas dvasinės erdvės, jos esmės – dvasinės meilės – pajautimui.
3. Nauji judesio ir masažo būdai kinų medicinoje. Mokslo ir kinų medicinos praktikos būdai. Kaip derinti kelias Rytų medicinos šakas ir naudoti vieno seanso metu. Trumpai apie mitybos naujoves.
Kaip atrasti tikrąją ligos priežastį. Gydymo schemos parinkimas (su namų darbais). Refleksoterapijos būdai, subtilybės. Kai kurių lėtinių ligų gydymas.

Papildoma informacija: dalruka@gmail.com arba 862098686

Mitybos seminaras TEMA:
„SVEIKATOS SAUGOJIMAS OPTIMALIAI MAITINANTIS“
Seminaras susideda iš dviejų dalių.
Galima dalyvauti abiejose dalyse arba pasirinktinai.
1 dalis. Išmoksime atpažinti ligų simptomus, kuriuos galima koreguoti kasdiene mityba
2 dalis. Gebėsime pasirinkti sau individualią mitybą pagal poreikius
1 dalis
Kas mitybos metu vyksta mūsų ląstelėse ir jose esančiose mitochondrijose
Kodėl atsiranda silpnumas, nuovargis
Kokia mityba sukelia mitochondrijų disfunkciją ir ligas
Metabolinis sindomas ir mityba. Kaip jo išvengti.
Glitimo netoleravimas ir sukeltos ligos. Kaip susijusi žarnyno ir smegenų veikla. Probiotikai piene ir ne pieno produktuose, kas sveikiau?
2 dalis
Kokie produktai labiausiai palankūs sveikatai (apie prieskonius, bioflavonoidus, skaidulas)
Kaip ir kur mūsų sąlygomis greitai susipirkti sau pritaikytus produktus, ką pirkti.
Sveikatai palankios mitybos meniu savaitei.
Maisto produktai ir papildai, turintys poveikį prieš onkologiją.