Fitoterapija. Lektorius – žolininkas Ramūnas Daugelavičius

Lekt. Ramūnas Daugelavičius – ūkininkas vaistažolių augintojas, augina, renka, gamina mišinius ir parduoda mažais kiekiais Anykščių krašto vaistažoles, kurios yra sertifikuotos kaip tautinio paveldo produktas. Ramūnas atgaivino senovinį lietuviškos kavos gaminimo būdą, skrudindamas kiaulpienės, varnalėšos šaknis ir taip išgaudamas kvapnią kavą.
Daug žmonių tyrinėja arbatžolių ir vaistažolių terapinį poveikį fiziologijai. Mane visada domino poveikis būtent sąmonei – kuo skiriasi poveikis geriant arbatą iškilmingu būdu nuo kasdieniško gėrimo. Paaiškėjo, kad skirtumas didžiulis – sako Ramūnas Daugelavičius.
Visada gyvename trijuose lygmenyse – fiziniame, emociniame – mentaliniame, dvasiniame.
Veikiant dvasinį lygmenį, veikiami kiti du, ir atvirkščiai. Mažiau yra ištirtas iškilmingo arbatos gėrimo dvasinis poveikis, jis mane ir domina labiausiai. Vaistažolių rinkimas, auginimas ir mišiniai iš hobi tapo darbu.

2021 kovo 02d. (antradienis) SEMINARAS tema:
„AUGALAI KITAIP. SMILKYMAS“
Prisiglaudus skruostu prie kamieno – lytėjimas, uosti žievės kvapą – uoslė, žiūrėti į saulę kampu – rega.
…ji smilko žolynus…skina juos vilko valandą dar miegančius…švelniai suima saujon…dar nebudina…parsineša puokštelę į trobą…virš kryžiaus pakabina…žino – šitie žolynėliai…takui nutiesti…daug jų pas ją…vis dar miegančių…ima vieną puokštelę…tą, kur virš slenksčio…sutrina saujon…veidą priglaudus kvėpina…budina sielą žolynų – jau laikas…

Seminaro laikas: kovo 02d. 19.00-20.00val.
Seminaras NEMOKAMAS

Seminaras vyks vaizdo platformoje „Zoom“.
Užsiregistravus prisijungimo duomenys atsiunčiami valandą prieš seminarą. Po seminaro išsiunčiama video įrašo nuoroda.
REGISTRACIJA (paspausti)
arba
https://docs.google.com/forms/d/1iBU2MjXRwk9W4huyDUbL5jbeRBhYCRNTlr3WBPBQWPM/edit
Papildoma informacija: el.p. dalruka@gmail.com

2021 sausio 05d. vyko SEMINARAS tema:
ORGANIZMO SISTEMINIS VALYMAS

Ramūnas Daugelavičius dalinosi savo daugiamete žolininko patirtimi sudarant augalų mišinius organizmo valymui. Kokius mišinius galime paprastai ir greitai pasiruošti namuose? Kaip juos vartoti? Receptūros.
SEMINARO ĮRAŠAS

https://docs.google.com/forms/d/1XpLE2UJPW0JaK1Rh9lBKBPhtDirPLYAwPD-dpeRHHbw/edit