Esu aMedicina-SĄMONINGA SVEIKATA įkūrėja – Dalia Rukienė.
Papildomosios ir alternatyvios medicinos magistrė, bakalauro studijų maisto chemikė, profesionali masažuotoja ir akupunktūros specialistė. Daugiau apie mane www.daliarukiene.lt
Eilę metų domiuosi, praktikuoju ir studijuoju Rytų mediciną ir filosofiją.
Puslapis aMedicina-SĄMONINGA SVEIKATA gimė iš poreikio rasti informaciją apie alternatyvią ir alopatinę* mediciną vienoje vietoje. Veikloje dalyvaujantys lektoriai – žolininkai, fitoterapeutai, kineziterapeutai, tradicinės medicinos gydytojai ar tiesiog įdomūs žmonės, kurie domisi sveiku gyvenimo būdu ir turi žinių, kurias gali perduoti mūsų auditorijai.
„A” raidė pasako, kad „aMedicina.lt” veiklą apima alopatinė ir alternatyvioji medicina. aMedicina-SĄMONINGA SVEIKATA pagrindinė veikla HOLISTINĖS medicinos seminarų organizavimas, pokalbiai su alternatyvios ir alopatinės medicinos gydytojais ir atstovais. Šiltuoju metų sezonu organizuojamos kelionės į netradicinius žolelių ūkius, edukacinės programos, vyksta seminarai gamtoje. Artimiausius renginius visada galite matyti www.aMedicina.lt svetainėje.

*sistema, kurioje gydytojai ir kiti sveikatos priežiūros specialistai (slaugytojai, vaistininkai ir terapeutai) ligas ir simptomus gydo vaistais, spinduliuote ar chirurgija)
Šaltinis: https://www.cancer.gov/publications/dictionaries/cancer-terms